sobota, 5 września 2015

Hejka wszystkim !!!

Wróciłam i przychodzę do Was z nowym fanfiction. Nie będzie ono bezpośrednio o 5 Seconds of Summer, ale jednym z głównych bohaterów jest Ashton i myślę, że fabuła Was naprawdę zainteresuje. Historia oparta jest na moim wcześniejszym projekcie "Pakt" który przez problemy techniczne nie doszedł do skutku.
Tu macie fragment historii

Całą drogę do domu szliśmy w milczeniu. Ashton przez cały dzień chodził z głową w chmurach, nawet teraz. W pracy ani razu nie rzucił durnego dowcipu, nie tańczył z mopem, nie śpiewał. W pewnym momencie stanął nagle w miejscu bez żadnego ostrzeżenia i zaczął się rozglądać. Może i jest to normalna czynność, kiedy idzie się o pierwszej w nocy, ale na pewno nie dla nas.
- Czy coś się stało? – spytałam wyraźnie skonsternowana
- Ktoś tu jest. - odparł stanowczo
- Daj spokój, jesteś dzisiaj jakiś przewrażliwiony! Przez cały dzień wydajesz się nieswój.
- Nie żartuję. Nie wiem kto, ale ktoś.. – urwał i odwrócił się nagle do tyłuJeśli Was zainteresowałam to zapraszam na mojego wattpada,  (rozdziały dodawane będą systematycznie co środę)
https://www.wattpad.com/user/VoodooDoll23


Także do zobaczenia w środę ;) / Roxy a raczej A.Cassidy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Mam 17 lat. Uwielbiam siatkówkę, One Direction i 5 Seconds Of Summer. Interesuje się dziennikarstwem. A w przyszłości będę komentatorem sportowym ^^